Partnerystės programos

Mūsų partnerystės programos ‒ kavos auginimo šalyse veikiančios atsakingosios praktikos programos, kurias įgyvendiname kartu su eksporto bendrovėmis arba kitais partneriais. Jų prioritetai ‒ ūkininko gerovės didinimas, kavos auginimo tęstinumo užtikrinimas ir visos vietos bendruomenės plėtra. Čia susipažinkite su mūsų partnerystės projektais.

Taip pat susipažinkite su „International Coffee Partners“ ir „Coffee & Climate“ tinklalapiais.

Bendra informacija apie partnerystės projektus

Dauguma mūsų kavos pupelių auginamos smulkiuose šeimų valdomuose ūkiuose, kuriems kyla įvairių sunkumų dėl, pavyzdžiui, klimato kaitos arba pragyvenimo lygio užtikrinimo. „Paulig“ laikosi požiūrio, kad būtina sudaryti tinkamas sąlygas kavos augintojams išlaikyti save ir savo šeimas. Todėl savo partnerystės projektuose daugiausiai dėmesio skiriame kavos augintojų pajamų didinimui ir apsaugai.

Partnerystės projektas Ruvenzorio regione Ugandoje

Šio 2012 m. pradėto projekto tikslas – didinti aukštos kokybės arabikos pupelių auginimo praktikų konkurencingumą bei tvarumą ir taip gerinti kavos augintojų šeimų gyvenimo sąlygas Ruvenzorio regione Ugandoje.

Tanzanijos ūkininkų pajamų didinimas

Šis 2010 m. pradėtas projektas skirtas racionalizuoti kavos auginimo procesus ir taip pakelti 25 000 ūkininkų ir jų šeimų pajamų lygį virš skurdo ribos. Projektas padeda ūkininkams kurti efektyviai valdomas komercines organizacijas, kurių savininkais tampa patys ūkininkai. Šios organizacijos nariams teikia paslaugas, kurios padeda gerinti ūkininkavimo procesą ir didinti kavos pardavimą.

Trifinio regione įvesti tvarūs ūkininkavimo metodai

Šiuo 2014 m. Trifinio regione (pasienio zonoje, kur susikerta Gvatemalos, Salvadoro ir Hondūro sienos) pradėtu projektu siekiama pagerinti 4 000 kavos augintojų ir jų šeimų gyvenimo sąlygas padedant jiems burtis į organizacijas ir mažinti tarpininkų skaičių. Ūkininkai taip pat skatinami pradėti taikyti tvarias ūkininkavimo praktikas, kad nenukentėtų vietos biologinė įvairovė.

Siekiame įvesti tinkamą robustos auginimo praktiką Indonezijoje

Šio 2013 m. pradėto projekto tikslas – didinti smulkių robustos ūkių pelningumą ir pradėti taikyti klimato kaitai atsparias ūkininkavimo praktikas. Išmokę daugiausia dėmesio skirti kavos kokybei, ūkininkai gali pradėti bendradarbiauti ir kartu patekti į didesnes rinkas.

Remiame smulkius Peru ūkininkus

Peru vykdomu projektu siekiama kurti plėtros programas ūkininkams ir steigti ūkininkų bendruomenes verslui skatinti. Dalyvaudami mūsų partnerystės projekte savo gyvenimo sąlygas pagerino daugiau kaip 4 500 ūkininkų ir jų šeimų.

Nikaragvos projektas su „Mercon“

Naujausias mūsų partnerystės projektas vykdomas Nikaragvoje, kur dirbame su eksporto įmone „Mercon“. Čia prisidėjome prie mokyklos renovavimo Nueva Segovijos regione ir infrastruktūros, suteikiančios žmonėms prieigą prie švaraus geriamo vandens, statybos.

Organizacija „International Coffee Partners“

2001 m. kartu su keturiomis kitomis šeimoms priklausančiomis kavos verslo įmonėmis įkūrėme pelno nesiekiančią organizaciją „Tarptautiniai kavos partneriai“ (angl. International Coffee Partners). Organizacijos projektai pagerino beveik 247 000 žmonių (įskaitant ir ūkininkų šeimos narius) gyvenimo sąlygas.

"Gerindami ūkininkavimo praktiką galime užauginti geresnės kokybės ir geresnio skonio kavos pupeles."

"Gerindami ūkininkavimo praktiką galime užauginti geresnės kokybės ir geresnio skonio kavos pupeles."

Projektas „Coffee & Climate“

Didžiausias iššūkis kavos ateičiai – klimato atšilimas. Projekto „Kava ir klimatas“ (angl. Coffee & Climate) idėja – padėti kavos augintojams prisitaikyti prie klimato kaitos, rinkti informaciją šia tema ir projekto apimamuose regionuose dalintis geriausiomis ūkininkavimo praktikomis.

Kitas laimingų pupelių kelionės etapas

2. Bendra informacija apie kavą

Read more
Back to top