Tazza kakavos gėrimas

Tazza – gardus kakavos gėrimas, kuriuo galima mėgautis ištisus metus!

Tazza kakavos gėrimas gaminamas iš skysto koncentrato, jo sodrus šokolado skonis yra unikalus. Tazza kakavos gėrimo koncentratą galima naudoti ir šiltiems, ir šaltiems gėrimams ruošti.

Tai puikus gėrimas, kurį galite įtraukti į savo kavinės, restorano ar pardavimo vietos meniu. Taip pat jis puikiai tiks skoniams paįvairinti biuro kavos kampelyje. Tazza koncentrate naudojama kakava yra sertifikuota Rainforest Alliance.

Tazza nauda:
  • Didesni pardavimai. Su Tazza galite gauti didesnį pelną, palyginti su, pvz., gėrimais buteliukuose.
  • Daugiau klientų. Vartotojų poreikiai skirtingi, todėl leiskite jiems rinktis. Kava, arbata ir Tazza kakavos gėrimas – platus asortimentas individualiam skoniui. 
  • Klientų pasitenkinimas. Pasilepinimas Tazza – tai patirtis, kuri jūsų kasdienybę pakylėja į aukštesnį lygį.
  • Įtakos turintys veiksmai. Atsakingai užauginti ir pagaminti produktai prisideda prie jūsų tvarios įmonės įvaizdžio palaikymo. Kartu prisidedate prie kakavos augintojo ir bendruomenės pragyvenimo gerinimo bei aplinkos tausojimo – puodelis po puodelio!
Tazza produktai
Tazza stick
Paulig Tazza skystas kakavos gėrimo koncentratas, 33 g
Paulig Tazza skystas kakavos gėrimo koncentratas, 2 kg
Tazza powder
Paulig Tazza kakavos gėrimo milteliai 13,5%, 1 kg
Norite nepakartojamų kavos akimirkų? Susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Kaip naudingai išnaudoti Tazza potencialą:

Pridėkite didesnius puodelius tikriems kakavos mėgėjams. Eksperimentuokite su lengvais ir pelningais karštų ir šaltų gėrimų receptais. Kurkite derinius su karštu ar šaltu Tazza gėrimu. Norėdami padidinti savo pardavimus, pasitelkite Tazza reklaminius maketus, kuriuos galima atsispausdinti.

Tazza šokolaadijook
Tazza – mėgaukis karštu ir šaltu gėrimu!

Nuo šiol Tazza kakavos gėrimas gali būti ir gaivinančiai šaltas! Tazza yra plačiai žinomas kaip šokolado skonio kakavos gėrimas, tačiau jį taip pat galima paruošti kaip šiuo metu populiarų šaltą gėrimą. Visus metus didinkite pardavimus su Tazza, nes šaltas kakavos gėrimas yra ypatingai populiarus pavasarį ir vasarą.

Back to top