Bendrovė

Sodri, puikaus skonio kava visada buvo gyvybiškai svarbi Paulig dalis. Verslumas ir gebėjimas išlikti priešakyje bei kurti naujas tendencijas geriausiai apibūdina Paulig darbą. Visa tai lemia mūsų patirtis ir tradicijos, besitęsiančios nuo 1876 m., kai Gustavas Pauligas įkūrė įmonę.

Paulig kavos prekių ženklas užima tvirtą poziciją Suomijos ir Baltijos šalių rinkose. Rusijoje esame antras pagal dydį skrudintos kavos tiekėjas. Platus mūsų prekių ženklu pažymėtų produktų asortimentas, nuolatinis produktų tobulinimas, preciziška kokybės kontrolė, atsakomybė nuo pupelių iki kavos puodelio ir naujų kavos tendencijų kūrimas – tai Paulig skiriamieji bruožai.

Paulig yra tarptautinė maisto ir gėrimų įmonė

Paulig iki šiol priklauso įkūrėjo Gustavo Pauligo šeimai. Šiandien šalia kavos turime ir maisto prekių ženklų. Mūsų tikslas – kurti tvarią maisto kultūrą, kuri būtų naudinga ir žmonėms, ir planetai. Paulig tiekia viską, kas skanu: kavą ir gėrimus, Tex Mex produktus ir prieskonius, užkandžius ir augalinius produktus, pakeičiančius įprastą mėsą. Įmonės prekių ženklai yra Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green ir Poco Loco.

Trylikoje skirtingų šalių Paulig dirba daugiau kaip 2000 darbuotojų, siekiančių, kad gyvenimas būtų kupinas skonio. Tikime, jog žmonių ir planetos gerovei privalome keisti maisto kultūrą ir norime būti šių pokyčių priešakyje. Skonis yra pagrindinis dalykas kuriant geresnį psaulį, o tai, ką šiandien dedame į lėkštę ar pilame puodelį, gali pakeisti ateitį.

Back to top