Logistika

Kilmės šalyse laimingos pupelės keliauja įvairiausiomis transporto priemonėmis - nuo asiliukų iki sunkvežimių. Apdorotos pupelės jūra laivais per Vokietiją keliauja į „Paulig“ skrudyklą. Kuo greičiau jos atgabenamos, tuo šviežesnės bus skrudinimo metu - skirtumą tikrai galima pajusti. Apie logistiką daugiau skaitykite čia.

Laimingų pupelių kelionė kilmės šalyje

Nurinkus derlių, kavos pupelės keliauja į kavos apdirbimo įmones. Šios įmonės dažniausiai priklauso kavos eksporto įmonėms arba ūkininkų kooperatyvams. Ūkininkai kavos apdirbimo įmonėms parduoda arba kavos uogas, arba jau iš dalies apdorotą kavą (pašalinamas pupelę gaubiantis minkštimas).

Per Europą į Suomiją

Kavos pupelės į „Paulig“ skrudyklas atgabenamos jūra per Vokietiją. Laimingų pupelių kelionė iš kilmės šalies trunka maždaug keturias savaites.

"Pavyzdžiui, skrudykla Helsinkio Vuosario rajone įrengta prie pat uosto, tad pupelės, galime sakyti, atvežamos iki pat mūsų durų."

"Pavyzdžiui, skrudykla Helsinkio Vuosario rajone įrengta prie pat uosto, tad pupelės, galime sakyti, atvežamos iki pat mūsų durų."

Laimingų pupelių transportavimas

„Paulig“ iš savo Vuosari ir Tverės skrudyklų didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms kasmet išveža daugiau kaip 100 milijonų pakuočių kavos. Iš parduotuvių šios pakuotės pasiekia kava besimėgaujančius vartotojus. „Paulig“ siekia rasti veiksmingiausius ir ekologiškiausius įmanomus transportavimo ir pakavimo sprendimus.

Kitas laimingų pupelių kelionės etapas

7. Kokybės kontrolė ir kavos mišiniai

Read more
Back to top