Šaltai brandinta kava Cold Brew

Supurtykite savo kavos pardavimus su šiuo metu ypač populiaria šaltai brandinta kava Cold Brew!

Šaltai brandinta kava Cold Brew yra švelnaus skonio šaltas gėrimas, pagamintas šviežiai sumaltą kavą brandinant šaltame vandenyje. Šalto brandinimo metu laikas padaro tai, ką įprastai padaro karštis. Šaltai brandintos kavos Cold Brew gėrimai gali būti patiekiami paprastu būdu – tiesiog įpylus vandens – arba sumaišius su pienu ar augalinės kilmės gėrimu. Šaltai brandinta Cold Brew kava idealiai tinka alkoholiniams ir nealkoholiniams kokteiliams ruošti.

Keturios priežastys išbandyti:
  • Paruošta naudoti. Pagaminta ilgai galiojančių gėrimų pagrindu.
  • Tvarumas. „Fairtrade“ (sąžiningos prekybos), „Organic“ (ekologiško gaminio) sertifikatai, galimybė sumažinti kavos švaistymą.
  • Įvairūs būdai išplėsti jūsų produktų asortimentą ir gauti daugiau pelno.
  • Pardavimų skatinimo priemonių įvairovė. ​
Ko prireiks, norint pardavinėti Cold Brew kavą
Paulig Cold Brew koncentratas, 1 l
Paulig Cold Brew stiklinė, 400 ml
Cold Brew puodelių plastikinis dangtelis
Norite nepakartojamų kavos akimirkų? Susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

16 valandų trunkantį brandinimą atlikome už jus

Naujas, paprastas būdas paruošti šaltai brandintos kavos gėrimus. Paulig Cold Brew kavos koncentratas yra šaltai brandinta kava, kurią galima naudoti kaip vieną iš ingredientų ruošiant šaltus kavos gėrimus. Paulig Cold Brew kava leidžia mėgautis švelniomis šokoladinėmis natomis su riešutų poskoniu, viską vainikuojant saldymedžiui su švelnia uogų rūgštele.

Vienas produktas – keli būdai tyrinėti!

Cold Brew kavos koncentratą galima naudoti begalei skirtingų gėrimų ruošti. Tiesiog įpilkite vieną dalį koncentrato ir vieną dalį pieno ar augalinės kilmės gėrimo, limonado, gazuoto vandens, kokosų vandens ar įdėkite ledų… Nevaržykite savo fantazijos! Keiskite savo pasiūlą, priklausomai nuo dienos meto. Rytais pasiūlykite energijos suteikiančių kavos gėrimų, o vakarais – nealkoholinių ir alkoholinių kokteilių.

Padidinkite savo pardavimus!

Sprendimas nusipirkti kavos įprastai priimamas prieš atvykstant į prekybos vietą, todėl sužadinkite šį norą dar gatvėje – naudokite reklaminę medžiagą. Taip pat galite gauti įkvepiančių Paulig baristų instituto receptų, sukurtų skatinti jūsų pardavimus, suteiksiančių jūsų rinkodaros paketui užbaigtumo ir įkvėpsiančių išbandyti kažką naujo. Susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime daugiau informacijos!

Groovu Cold Brew
Kavos sertifikatai

Paulig Cold Brew kavos koncentratas pagamintas iš Paulig kavos, paženklintos „Fairtrade“ (sąžiningos prekybos), „Organic“ (ekologiško gaminio) sertifikatais, be papildomų ingredientų.

Back to top