Lease a coffee machine

Kavos aparatų nuoma

Išsinuomokite arba įsigykite kavos aparatą!

Jei kavos aparatą įsigyjate iš Paulig PRO, mūsų pardavimo atstovai visada padės rasti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą. Mes siūlome ne tik kokybiškus aparatus, bet ir aukščiausio lygio techninės priežiūros bei klientų aptarnavimo paslaugas. Būdami mūsų klientais visada gausite mūsų pardavimo, klientų aptarnavimo ir techninės priežiūros komandos ekspertų pagalbą visais su kava ir jos ruošimu susijusiais klausimais.

Mes norime užtikrinti kokybę kiekviename etape, pradedant kavos pupelėmis ir baigiant malonumu gerti kavą. Turėdami ilgametę patirtį, mes galime pasiūlyti jums savo žinias kiekviename su kava susijusiame žingsnyje: nuo aparato ir tinkamų pupelių pasirinkimo iki jūsų personalo mokymų ar rekomendacijų, kur turėtų stovėti kavos aparatas. Taip pat savo partneriams siūlome reklaminę medžiagą, kurią galima panaudoti prekybos vietose. 

Kodėl verta įsigyti kavos aparatą iš Paulig?
  • Visapusiškas aptarnavimo sprendimas. Mes siūlome viską – nuo kavos aparato iki kavos pupelių ir kavos ruošimo mokymų.
  • Profesionali ir patyrusi komanda. Mūsų komanda visada gali patarti, kad kavos aparatas geriausiai atitiktų jūsų poreikius. 
  • Profesionali techninės priežiūros komanda. Mūsų Specialty Coffee Association sertifikuota techninės priežiūros komanda dirba visoje Lietuvoje. 
  • Patogi internetinė parduotuvė. Visus kavos ruošimo ir aparatų priežiūros produktus galite patogiai užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje.
Aukščiausio lygio kavos aparatai profesionalams
Nuova Simonelli Aurelia Wave
Tradiciniai kavos aparatai Nuova Simonelli
Jura Giga X8 small
Automatiniai kavos aparatai Jura
Thermoplan 4c
Automatiniai kavos aparatai Thermoplan
Norite nepakartojamų kavos akimirkų? Susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Maintenance of coffee machine
Profilaktinė ir techninė kavos aparatų priežiūra

Profilaktinė kavos aparatų priežiūra užtikrina, kad šviežia kava būtų tiekiama net ir tose vietose, kuriose kavos aparatai naudojami ypač intensyviai – nesvarbu, tai būtų kavinė, degalinė ar biuras. Mūsų komanda siūlo kavos aparatų konfigūravimo ir reguliarios profilaktinės priežiūros bei kavos aparatų remonto paslaugas.

Barista - Coffee Solutions for Professionals - Paulig
Mūsų Specialty Coffee Association sertifikuoti profesionalai jūsų paslaugoms

Visi Paulig Professional pardavimų, rinkodaros ir techninės priežiūros darbuotojai bei aparatų operatoriai yra baigę SCA (Specialty Coffee Association) Barista Skills Foundation baristų kursus, suteikiančius jiems puikių įgūdžių, pavyzdžiui, nustatyti bet kokius kavos, gaminamos kliento įranga, skonio trūkumus.

Pattern barista
Susipažinkite su mūsų koncepcijomis

Galite mumis pasitikėti – mūsų sprendimai bus patys moderniausi, nes mes nuolat sekame kavos tendencijas ir atitinkamai plėtojame savo koncepcijas. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mūsų platus produktų pasirinkimas siūlo sprendimą, kuris apima ne tik aukštos kokybės kavą, bet ir visa kita, ko reikia puikiai kavos patirčiai.

Back to top