Gera pradžia

Gardžios kavos puodelis dažnai tampa pradžia gerai dienai, džiugioms mintims ir įkvėpimui. Gyvenime būna tokių pradžių, kurių tiesiog negali nešvęsti. Prieš šimtą metų susikūrė Lietuvos valstybė. Švęsdami šią sukaktį norime žvelgti į ateinančius šimtą metų – kokie jie bus Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų priklauso nuo to, ką veikiame šiandien. Mūsų reklamos herojai Airinė ir Ignas drąsiai įgyvendina savo idėjas ir siekia naujų tikslų. To paties linkime visiems – kad gurkšnodami kavą galėtume džiaugtis kiekviena nauja pradžia dar šimtą metų.

Gera pradžia aukščiausiems tikslams

AIRINĖ PALŠYTĖ

Kartais tam, kad pasiektum užsibrėžto tikslo, reikia ne vienų metų kantrybės. Kol Lietuva 2017 m. džiaugėsi istorijoje pirmuoju Airinės Palšytės aukso medaliu Europos uždarų patalpų čempionate, tik geriausia Lietuvos metų lengvaatletė žinojo, kiek šiai pergalei reikėjo pastangų, treniruočių ir sunkaus darbo. Nepasiduoti tokiame ilgame kelyje skatino atokvėpio akimirkos mėgaujantis puodeliu kavos ir nuosekliai planuojant didesnius tikslus. Su „Paulig“ lengviau​ imtis naujų pradžių ir siekti, kad ateinantį šimtmetį būtų kuo didžiuotis.

Gera pradžia pažangioms idėjoms

IGNAS SURVILA

Kai dar būdamas studentas Ignas Survila popieriuje piešė pirmąsias oranžinio paspirtuko „Pigeon“ linijas, jis neįtarė, kokie nauji džiaugsmai ir iššūkiai jo laukia. „Pigeon“ laimėjo sidabrą Ženevos inovacijų parodoje ekotransporto kategorijoje, o šiandien oranžiniai „paukščiai“ zuja viso pasaulio miesto gatvėmis ir garsina Lietuvos vardą. Jo idėja prisideda, kad ateinantį šimtmetį kvėpuotume švaresniu oru. O Igno varomoji jėga įkvėpimo kelyje kuriant naujus būdus paskatinti žmones naudotis ekologišku transportu - puodelis kavos. Taip su „Paulig“ gimsta naujos pradžios ir idėjos, kuriomis klojamas pamatas ateinančiam šimtmečiui.